- Home
- DCC Podcast deelname & sponsoring
DCC Podcast deelname & sponsoring
In de DCC podcasts gaat Simon Besteman in gesprek met prominenten uit de IT-sector. De eerste podcasts zijn onderdeel van de Covid-19 serie. Daarna volgt een reeks portretten van organisaties uit de digitale wereld. Uiteraard zijn de podcasts ook te beluisteren via jouw favoriete podcast app.
Wil jij als partner deelnemen aan de podcast? Bijvoorbeeld om te vertellen over nieuwe of verbeterde diensten, toekomstplannen, de industrie als geheel of simpelweg om meer te vertellen over je organisatie? Schrijf je dan hieronder in voor deelname.
Partners kunnen ook een aflevering van de podcast sponsoren. Dan wordt je direct in de titel genoemd als de partner die podcast mogelijk heeft gemaakt.
Beluister hier de laatste podcasts (powered bij Nomios)
Dutch Cloud Community is de brancheorganisatie voor hosting-, cloud-, VOIP- en managed serviceproviders actief op de Nederlandse markt.
In januari 2021 is de Dutch Cloud Community ontstaan uit de fusie van ISPConnect en DHPA, de twee brancheorganisaties van de sector. Meer dan honderd prominente bedrijven zijn aangesloten bij DCC. Samen vertegenwoordigen we de digitale infrastructuursector.
Onze missie is het scheppen van de randvoorwaarden voor een gezonde Nederlandse hosting-, cloud- en internetsector en bijdragen aan een open, veilig en vrij internet.
www.dutchcloudcommunity.nl
We spreken met Robbie van Rooijen en Richard Landman van Nomios. Nomios is expert in cybersecurity en netwerk infrastructuur en de organisatie is al sinds 2005 actief in de hosting, datacenter, ISP en enterprise markten. In deze podcast spreken we o.a. over een stukje geschiedenis van Nomios, en wat de origine van deze relatief nieuwe naam is. We spreken ook over wat Nomios betekent voor hun klanten en voor de Dutch Cloud Community. Ook spreken we over het IT Karting event: Hoe het tot stand is gekomen, het succes van de laatste editie, de aankomende edities in februari en een stukje racing-strategie.