• Home
  • Nieuws
  • Wire
  • Relined – Relined Fiber Network zet internationale groei door met overname van het Duitse Globalways GmbH
Relined Fiber Network zet internationale groei door met overname van het Duitse Globalways GmbH

Relined – Relined Fiber Network zet internationale groei door met overname van het Duitse Globalways GmbH

Bron: Relined

Relined Fiber Network spreidde zijn vleugels al in 2017 uit naar Duitsland met het vermarkten van een landelijk dekkend Dark Fiber netwerk. Met capaciteit in de grote steden, waaronder het metronetwerk van Frankfurt en waarop ruim 20 datacenters zijn aangesloten. Om nog beter te voldoen aan de toenemende vraag naar connectiviteit op de Duitse markt, kwam Relined tot de overname van Globalways GmbH.

Onze ambities in zowel Nederland als Duitsland zijn groot. We willen groeien en blijven stappen maken ter realisatie hiervan. De toenemende vraag naar connectiviteit in de Duitse markt was voor ons dé aanleiding om met Datacenter One in gesprek te gaan wat leidde tot de overname van Globalways. Onze landelijke Dark Fiber backbone in Duitsland zal hierdoor nog beter benut gaan worden, waardoor óók meer verbindingen gerealiseerd kunnen worden naar de Nordics, via de COBRA Fiber Optic Cable. We zijn enorm verheugd met de overname, het is een prachtig vertrekpunt voor verdere uitbreidingen op de Duitse markt” – Kristel Landa, Managing Director Relined Fiber Network.

Globalways, gevestigd in Stuttgart, biedt in Duitsland al ruim tien jaar professionele IT-services met maximale gegevensbeveiliging aan vele klanten (zowel klein als groot). Relined neemt Globalways over van de overkoepelende organisatie Datacenter One, één van de belangrijkste datacenterexploitanten in de regio Stuttgart. De organisatie wordt in zijn geheel overgenomen inclusief alle services en medewerkers.

Dit bericht is afkomstig van één van de leden van ISP Connect, zie hier de bron.

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief!
[mc4wp_form id="483"]

ISPConnect en DHPA zijn nu Dutch Cloud Community

We zijn sinds januari 2021 gefuseerd tot de Dutch Cloud Community.

De fusie van ISPConnect en DHPA heeft plaatsgevonden om als nieuwe branchevereniging de belangen te behartigen voor de Nederlandse cloud-, hosting- en internetsector.

Al onze informatie vind je vanaf nu op dutchcloudcommunity.nl