• Home
  • Nieuws
  • Wire
  • Aansprakelijkheid van IT-dienstverleners bij security-inbreuken

Aansprakelijkheid van IT-dienstverleners bij security-inbreuken

Wie is aansprakelijk bij een hack? En waarom een cybersecurity partner uitkomst biedt!

Op locatie bij Kinepolis Utrecht Jaarbeurs | 19 januari 2023

De verantwoordelijkheden voor IT-dienstverleners worden tegenwoordig steeds groter en complexer. Doordat de frequentie van cybercrime alsmaar toeneemt dienen IT-dienstverleners op zowel cybersecurity als juridisch gebied met veel verschillende aspecten rekening te houden. Cyberaanvallen kunnen grote gevolgen hebben voor uw klanten en de continuïteit van een organisatie abrupt verstoren. Maar als dit gebeurt, wie is er dan eigenlijk aansprakelijk?

Tijdens dit event gaan we in op de zorgplicht en recente rechtspraak rondom cybersecurity. Waar houdt het op voor de leverancier en waar begint het voor de afnemer. Maar ook hoe een cybersecurity-partner u enerzijds kan ondersteunen bij het compleet, juist en aantoonbaar informeren van uw klanten. En anderzijds uw klanten samen met u kan voorzien van een totaaloplossing op cybersecurity gebied om zowel de IT-dienstverlener als de eindklant te ontzorgen.
Middels verschillende presentaties door zowel cybersecurity als juridische-specialisten en een paneldiscussie zullen er vraagstukken omtrent dit onderwerp worden behandeld. Heeft u een vraag voor ons panel?
Deze kunt u bij het inschrijven insturen.

Om u te informeren en adviseren over de aansprakelijkheid voor IT-beheerders en hoe een sterke cybersecurity-partner u met een holistisch aanbod aan cybersecurity-diensten kan ondersteunen, ontvangen wij u graag op 19 januari in de Kinepolis Jaarbeurs in Utrecht!

 

Schrijf u nu vrijblijvend in

 

Programma

13:30 – 14:00 Inloop restaurant Speys
14:00 – 16:00 Interactieve sessie in zaal 10

Interactieve cybersecurity quiz met leuke prijzen!

Presentatie Frank Leest
Een compleet securityportfolio aan kunnen bieden aan uw klanten

Presentatie Arnoud Engelfriet
Zorgplicht/wanprestatie inclusief praktijklessen uit de rechtspraak

Presentatie Charlotte Leuverink
Security Monitoring | Wat gebeurt er in uw IT-landschap en wie is verantwoordelijk?

Interactieve paneldiscussie
We behandelen (vooraf ingezonden) vragen

Interactieve cybersecurity quiz met leuke prijzen!
16:00 – 17:00 Borrel in restaurant Speys
17:00 – 17:15 Einde event

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief!
[mc4wp_form id="483"]

ISPConnect en DHPA zijn nu Dutch Cloud Community

We zijn sinds januari 2021 gefuseerd tot de Dutch Cloud Community.

De fusie van ISPConnect en DHPA heeft plaatsgevonden om als nieuwe branchevereniging de belangen te behartigen voor de Nederlandse cloud-, hosting- en internetsector.

Al onze informatie vind je vanaf nu op dutchcloudcommunity.nl